10

Oferta zajęć dodatkowych w PSP 6 w roku szkolnym 2016/2017

 

 

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Dzień tygodnia

Godzina zajęć

Klasy IV - VI

Koła zainteresowań

Koło Matematyczne

 

Mazurek Z.

środa

13.40 – 14.25

Koło Matematyczne

 

Urbaniak E.

piątek

13.40 – 14.25

„Klub Miłośników Języka Polskiego”

Białowąs K.

środa

14.30 – 15.20

Koło Polonistyczne

 

Solarewicz W.

wtorek

13.40 – 14.25

Koło Informatyczne

 

Müller A.

czwartek

14.35 – 15.20

Koło Historyczne

 

Pawlak P.

środa

czwartek

15.00 – 16.00

Koło języka angielskiego kl.5

Inglot E.

czwartek

13.40 – 14.25

Koło języka angielskiego kl. 6

Inglot E.

czwartek

8.00 – 8.45

Koło języka angielskiego kl. 6

Wilczyńska A.

wtorek

8.00 – 8.45

Koło języka angielskiego kl.4

Wilczyńska A.

środa

13.40 – 14.25

Koło PCK

 

Prałat P.

środa

8.00 – 8.45

Koło Plastyczne

Majewska P.

 

poniedziałek

14.00 – 16.00

Koło Wokalne

 

Majewska P.

wtorek

13.30 – 15.00

Zajęcia sportowe – piłka siatkowa dziewcząt

Gornostaj K.

poniedziałek

13.40 – 14.25

Zajęcia wyrównawcze

Język polski

klasa 5b

Pędzioch J.

poniedziałek

8.00 – 8.45

klasa 5d

Pędzioch J.

piątek

13.40 – 14.25

klasa 6b

Pędzioch J.

wtorek

14.35 – 15.20

4b

Solarewicz W.

czwartek

8.55 – 9.40

5a i 5c

Solarewicz W.

czwartek

13.40 – 14.25

6c

Solarewicz W.

czwartek

8.00 – 8.45

4a

Białowąs K.

wtorek

8.55 – 9.40

4d

Białowąs K.

czwartek

8.00 – 8.45

6a

Białowąs K.

środa

13.40 – 14.20

4c

Müller

wtorek

8.00 – 8.45

Język angielski

6a i 6b

Wilczyńska A.

poniedziałek

13.40 – 14.25

4a

Wilczyńska A.

wtorek

8.00 – 8.45

5c i 5d

Inglot E.

czwartek

14.35 – 15.20

6a i 6b

Inglot E.

piątek

13.40 – 14.25

4b i 4c

Kubów D.

poniedziałek

8.00 – 8.45

5a i 5b

Kubów D.

wtorek

8.00 – 8.45

6c

Kubów D.

czwartek

14.35 – 15.20

matematyka

4a i 4c

Urbaniak E.

czwartek

13.40 – 14.25

5a i 5c

Urbaniak E.

Piątek

13.40 – 14.25

6a

Urbaniak E.

poniedziałek

13.40 – 14.25

5b i 5d

Mazurek Z.

czwartek

8.00 – 8.45

6b i 6c

Mazurek Z.

czwartek

13.40 – 14.25

4b

Prałat P.

poniedziałek

14.35 – 15.20

4d

Prałat P.

czwartek

13.40 – 14.25

Klasy I – III

Koła zainteresowań

Koło teatralne I-III

Pawłowicz-Sznajder

czwartek

8.00 – 8.45

Warsztaty twórczego myślenia

Barańska K.

Piątek

12.45 – 13.30

Koło języka angielskiego kl.2d

Tomasz A.

Piątek

9.50 – 10.35

 

Koło zainteresowań kl. 2 e

Rychlik A.

poniedziałek

12.45 – 13.30

 

Koło zainteresowań kl. 3a

Dąbrowska M.

czwartek

12.45 0 13.30

 

Zajęcia terapeutyczno-fotograficzne

Madalińska E.

wtorek

14.30 – 16.30

Zajęcia wyrównawcze

1a

Kmiecik M.

poniedziałek

czwartek

15.30 – 16.15

15.30 – 16.15

1b

Madalińska E.

czwartek

piątek

11.45 – 12.30

12.45 – 13.30

2a

Pawłowicz-Sznajder I.

Czwartek

12.45 – 13.30

2b

Żuk S.

 

Piątek

10.45 – 11.30

2c

Szymańska K.

poniedziałek

środa

12.45 – 13.30

11.45 – 12.30

2d

Tomasz A.

poniedziałek

10.45 – 11.30

2e

Rychlik A.

Piątek

11.45 – 12.30

3a

Dąbrowska M.

poniedziałek

wtorek

12.45 – 13.30

12.45 – 13.30

3b

Radczyc B.

 

Czwartek

11.45 – 12.30

3c

Czechyra C.

poniedziałek

czwartek

11.45 – 12.30

10.45 – 11.30

3d

Barańska K.

środa

piątek

11.45 – 12.30

12.45 – 13.30

3e

Balicka A.

poniedziałek

czwartek

11.45 – 12.30

10.45 – 11.30

Zajęcia szachowe

1a

Kmiecik M.

Wtorek

15.30 – 16.15

1b

Madalińska E.

Czwartek

8.00 – 8.45

2b

Żuk S.

Środa

15.30 – 16.15

2c

Szymańska K.

Piątek

10.45 – 11.30

Gimnastyka korekcyjna

2a, 2c, 3b

Radczyc B.

środa

12.45 – 13.30

2b i 2d

Michajłow J.

poniedziałek

14.35 – 15.20

2e,3a, 3d

Michajłow J.

czwartek

11.45 – 12.30

3c i 3e

Radczyc B.

czwartek

10.45 – 11.30

Świetlica socjoterapetyczna

Klasy IV - VI

Dąbrowska M.

poniedziałek

wtorek

czwartek

piątek

13.30 – 15.00

13.30 – 15.00

12.45 – 14.00

11.45 – 13.00

Klasy I - III

Adamczak M.

poniedziałek

wtorek

14.00 – 16.30

14.00 – 16.30