Świetlica

Jeśli pogoda na to pozwala bawimy się na boisku szkolnym, chodzimy na wycieczki (np. ulicami miasta, aby przypomnieć sobie i utrwalić zasady ruchu drogowego).
Zapraszamy też ludzi różnych zawodów (np. ostatnio gościliśmy u siebie panią pielęgniarkę, która opowiedziała nam jak dbać o swoje zdrowie.

Tu miło spędzisz wolny czas. Możesz:

pobawić się

zagrać w ciekawą grę

wykonać  pracę plastyczną

odrobić zadanie domowe

Wychowawcy:

mgr A. Korsak
mgr M. Matus-Günther

WIELKANOCNA PISANKA

Dnia 07 kwietnia odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego

"WIELKANOCNA PISANKA"

Zwyciężcom nagrody wręczył i pogratulował p. dyrektor dr A. Mielczarek.
W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:
Klasa I I m. Krzyś Kowalik
Klasa II I m. Anita Kowalik II m. Kaja Idziaszek
Klasa III I m. Monika Dobraś II m. Julia Skupień III m. Agnieszka Janiszewska
Wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy III C : - Joanna Sobczak - Kasia Sasin - Adrian Wolski - Michał Pruski

KIERMASZ WIELKANOCNY

W dniach 30.III. - 03.IV. na parterze szkoły odbywał się kiermasz wielkanocny, na którym można było kupić różnego rodzaju stroiki, ozdoby okienne, palmy wielkanocne, kartki świąteczne. Zainteresowanie kiermaszem było duże, a zebrane fundusze przeznaczymy na bieżące potrzeby świetlicy szkolnej

MIKOŁAJKI W OCHLI

W sobotę 06.XII pojechaliśmy na mikołajkową wycieczkę do skansenu w Ochli. Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, na których wykonywały różnego rodzaju ozdoby bożonarodzeniowe. Następnym punktem naszej wycieczki było przedstawienie teatralne, w którym w rolę aktorów wcielili się : Marta, Maja, Rozalka i Łukasz. Przedstawienie zakończyło się wręczeniem prezentów przez Św. Mikołaja i wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

82 URODZINY KUBUSIA PUCHATKA

Urodziny Kubusia Puchatka poprzedzone konkursem plastycznym pt.,, Urodzinowy portret Kubusia Puchatka" odbyły się w naszej świetlicy w bardzo uroczystej atmosferze. W pięknie udekorowanej sali zwycięzcy konkursu otrzymali z rąk p. dyrektora nagrody rzeczowe i dyplomy, a osoby wyróżnione - nagrody pocieszenia. Po odśpiewaniu jubilatowi ,,Sto lat.." i zdmuchnięciu świec, częstowaliśmy się tortem i soczkami z podobizną naszego kochanego jubilata.

W KONKURSIE ZWYCIĘŻYLI :

KLASY I
I m - Julia Bogucka i Daria Kot
II m - Mateusz Pondel
III m - Olaf Schindler
KLASY II
I m - Aleksander Fortuna
II m - Barbara Lewczyk
III m - Oliwia Karpińska
KLASY III
I m - Julia Skupień i Monika Dobraś
II m - Agnieszka Janiszewska