Klasa 2a

SUKCESY

URODZENI ARTYŚCI

Nietypowe lekcje

Lubimy się uczyć. Tym bardziej, że mamy do dyspozycji ciekawe podręczniki, rzutnik (na którym często oglądamy różne prezentacje multimedialne i filmy edukacyjne), pomoce z kuferka rozmaitości itp. Jednak czasem lekcje wyglądają inaczej niż zwykle.

Odbiorcy sztuki

Warsztaty teatralne, wyjścia do kina i teatru to także nietypowe lekcje, przygotowujące nas do odbioru i tworzenia sztuki.

DRUGA KLASA-IMPREZ MASA

Świetnie bawiliśmy się przygotowując występ na szkolną imprezę andrzejkową "Zostań gwiazdą"

Pierwsza podróż w nieznane

Koniec pierwszej klasy to był świetny moment na wycieczkę w nieznane. Ale było fajowo!!!! Najpierw zobaczyliśmy stare wozy strażackie (i nie tylko) w Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach. Potem bawiliśmy się na ogromnym placu zabaw i jeździliśmy bryczką. Najfajniej jednak było w "ZAGRODZIE KOWALA". Kto się nie bał mógł nawet wydoić krowę:-)

Niech żyje bal!

Pierwszy bal karnawałowy to świetny sposób na lepsze poznanie się. Razem z nami bawili się uczniowie innych klas I-III.

Pierwsze świętowanie

W klasie pierwszej odwiedził nas św. Mikołaj. Dostaliśmy suuuper paki!

TACY JESTEŚMY

Jesteśmy pozytywnie zakręceni!