edukacja wczesnoszkolna

Odżywiamy się zdrowo!

Przez cały rok staramy się odżywiać zdrowo. Zamiast słodyczy jemy warzwa i owoce!

DZIEŃ OTWARTY

19 maja sala gimnastyczna i korytarze rozbrzmiewały radosnym gwarem maluchów, które przyszły zaprezentować przedstawienia ekologiczne oraz poznać swoją przyszłą szkołę.

Szkolny Konkurs Recytatorski

28 marca wybrano reprezentantów naszej szkoły do Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego!

Nasi reprezentanci to: Szymon Markowski z IIa, Urszula Piątkowska z IIIa i Nadia Andrzejewska z IIIa. Trzymamy za nich Kciuki!

RADOSNY DZIEŃ WIOSNY

Na Dzień Wiosny klasa IIb, razem z panią Ewą Madalińską, zaprezentowała klasom młodszym wesołe przedstawienie "Pani Wiosna". Wszystkich zachwycały zabawne scenki, wspaniałe i kolorowe stroje i radosne piosenki.

NASZE BALE W KARNAWALE

W styczniu ozdobę korytarza na pierwszym piętrze stanowią maski karnawałowe, wykonane przez uczniów klas młodszych. 25 stycznia odbył się apel "Nasze bale w karnawale", przygotowany przez klasę II B.

Występy dla innych

Jasełka w wykonaniu artystów naszej szkoły prezentowane były szerszej publiczności. Na Trzech Króli wystawiano je w Kościele p.w.Sw.Antoniego, a kilka dni później stały się ozdobą artystyczną Spotkania Wigilijno-Noworocznego Sybiraków.

JEMU ŚPIEWAJMY! GLORIA!

21 grudnia dla całego nauczania wczesnoszkolnego był dniem klasowych wigilii, wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek, składania życzeń...

KONKURS BOŻONARODZENIOWY

"Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich...". Takim dniem był 19 grudnia, kedy to odbył się kolejny już konkurs recytatorski Poezji Bożonarodzeniowej. Organizatorkami konkursu były panie: Mirosława Adamczak i Jolanta Duchnicka. Do juri zaproszono także panie: Marzenę Matus-Gunter i Aurelię Korsak.

Przybieżeli Anieli

Kolorowe Anioły skrzydlate, prosto z nieba niosą nam dary. Bezszelestnie i niewidzialnie ale bez nich świat byłby szary

ZOSTAŃ GWIAZDĄ

Andrzejki były dla uczniów klas młodszych doskonałym pretekstem do wspólnej zabawy.

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Piękny, słoneczny dzień 30 września 2011 r. był w naszej szkole dniem szczególnym. W tym bowiem dniu dzieci z klas pierwszych zostały poprzez akt pasowania przez Dyrektora Szkoły dr Artura Mielczarka przyjęte w szeregi szkolnej braci uczniowskiej.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

Apel, rozpoczynający nowy rok szkolny, był szczególnie ważnym wydarzeniem dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.