była Klasa 6a

SZAMPAŃSKA ZABAWA !!!

Naszą szkolną codzienność chętnie urozmaicamy zabawą. Korzystamy z każdej nadarzającej się okazji. A nie ma lepszej niż KARNAWAŁ! Naprawdę potrafimy się bawić.

SPOTKANIE WIGILIJNE

Tradycyjnie, jak co roku 22 grudnia spędziliśmy wspólnie w atmosferze nadchodzących Świąt  Bożego Narodzenia. To nasz ostatnia wspólna wigilia.

Świętujemy "Dzień chłopaka"

Tradycją już stały się obchody "Dnia Chłopaka" w naszej klasie. I w tym roku my dziewczyny nie zawiodłyśmy.

Barwne lata 70-te

Pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym była inna niż dotychczasowe. Wyróżniała się ogromną barwnością strojów i muzyką z lat siedemdziesiątych.

Nasz apel

1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka. Nasza klasa przygotowała z tej okazji apel. Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili. My na pewno tak.

"Sportowa zielona szkoła"

W dniach od 20 do 25 marca przebywaliśmy na "sportowej zielonej szkole" w Borowicach koło Karpacza.

Turnieje sportowe

W ciągu roku szkolnego nasi piłkarze grają w licznych turniejach i rozgrywkach piłkarskich.

Szkolny konkurs kolęd

Pójdźmy wszyscy do stajenki.... Wspólne kolędowanie w naszej szkole. Zdobyliśmy I miejsce.

WIGILIA KLASOWA

Ten niepowtarzalny smak wigilii...

"Konkurs piosenki patriotycznej"

Konkurs odbył się w listopadzie w ramach obchodów Święta Niepodległości.

Rap "My jesteśmy 5a"

Prezentacja klasy rety! To niełatwe jest niestety!

Długie noce nieprzespane, krótkie wiersze rymowane.

Jeszcze tylko bit nam został i tak rap o klasie powstał.

Prezentacja klasy

W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski ogłosił całoroczny Turniej Klas.

Klasowy "Dzień Chłopaka"

We wrześniu dziewczynki z  klasy przygotowały kolegom niespodziankę z okazji "Dnia Chłopaka". Zorganizowały  turniej sprawności i wiedzy. Chłopcy rywalizowali ze sobą  zwinnością, gibkością, siłą i wytrzymałością. Musieli też wykazać się znajomością europejskich klubów piłkarskich oraz marek samochodów. Walczyli zaciekle, jak na uczniów klasy sportowej przystało. Zwycięzca turnieju otrzymał tytuł:

Zdjęcie klasy Va

wychowawca Romana Piechota