ODWIEDZINY KLASY ZE ŚREMU

Dnia 20 czerwca 2017r klasa III d Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowej Soli gościła klasę II b Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Śremie, z którą od początku roku szkolnego prowadzi wymianę korespondencyjną. Pierwsze spotkanie odbyło się w Śremie, teraz przyszła kolej na nas. Dzieci miały możliwość zwiedzenia naszej szkoły, zobaczenia naszej klasy oraz poznania naszego Dyrektora Artura Mielczarka oraz panią V-ce Dyrektor Romanę Piechotę. Kolejnym punktem naszego spotkania był spacer ulicami Nowej Soli i dojście do Parku Krasnala. Tam dzieci miały czas na wspólną zabawę. Następnie był Park Linowy oraz wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Po raz kolejny wspólnie spędzony czas pokazał, że bardzo dobrze czujemy się w swoim towarzystwie. Mamy nadzieję, że po wakacjach nadal będziemy pisać do siebie listy i spotykać się na wycieczkach.

ODWIEDZINY KLASY ZE ŚREMU