11 Wiosenny Przegląd Teatralny pt.: „OCALMY NASZĄ PLANETĘ” cz. I

W sobotni majowy dzień 20 maja w naszej szkole odbył się 11 Wiosenny Przegląd Teatralny pt.: „OCALMY NASZĄ PLANETĘ”. Do konkursu przystąpiły: PP nr 2, 6, prywatne przedszkole „Mali Odkrywcy” oraz klasy IA i IIIB z PSP nr 6. Wszystkie grupy zaprezentowały się w bardzo pomysłowych kolorowych strojach. Jak co roku tematem przewodnim występów była ekologia, a mali aktorzy jak zwykle zaskoczyli widownię podejściem do tematyki zdrowia i ekologii. Wszystkie występy były oceniane przez jury w składzie:
- p. Beata Pietrzykowska – Naczelnik Wydziału Gospodarki komunalnej i Ochrony Środowiska;
- p. Janina Kifert i p. Monika Stępień – zaprzyjaźnione z naszą placówką ekolożki nowosolskie;
- p. Monika Owczarek – naczelna tygodnika KRĄG
- przewodniczący – p. Artur Mielczarek dyr. PSP nr 6
Wszyscy zgodnie stwierdzili, że to doskonała forma nauki poprzez zabawę, dzieci doskonale uczą się zdrowego trybu życia. Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali: wodę, owoce i drobny upominek. Każda grupa oprócz szczerych oklasków otrzymała dyplom za udział w przeglądzie i nagrodę (sprzęt sportowy) ufundowaną przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM w Nowej Soli.

11 Wiosenny Przegląd Teatralny pt.: „OCALMY NASZĄ PLANETĘ” cz. I